Uw nieuwe pensioenregeling bij Provisum
Alle pensioenfondsen, dus ook Provisum, hebben tot 2028 de tijd om hun pensioenregeling aan de nieuwe pensioenregels aan te passen. Werkgevers en werknemers (Sociale Partners) hebben samen de inhoud van uw nieuwe regeling bij Provisum vastgesteld. Zij hebben gekozen voor een solidaire pensioenregeling. De afspraken daarover liggen vast in het transitieplan. Wij hebben een samenvatting van de nieuwe regeling voor u gemaakt en een kort overzicht van de huidige en de nieuwe pensioenregeling. In mei 2025 zijn er nog aanvullende afspraken gemaakt, o.a. over de pensioenkapitalen bij ABN AMRO.
Wanneer de nieuwe pensioenregeling ingaat is op dit moment nog niet bekend. Wel is duidelijk dat we de eerder beoogde datum van 1 januari 2026 niet gaan halen.
De nieuwe pensioenregeling geldt voor iedereen. Of u nu pensioen opbouwt, hebt opgebouwd of al met pensioen bent. We leggen u graag uit wat de nieuwe pensioenregeling voor u betekent. Dit hebben we ook gedaan in een webinar en filmpjes. U kunt deze hier bekijken.